FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Hotel PRINCE

You know you deserve it!

Shëngjin, Lezhë
Shqipëri

NE JEMI GJITHMONË ATY PËR JU

Abonoheni në buletinin tonë për të marrë ofertat më të mira, katalogun më të ri dhe shumë më tepër befasi.

OFERTAT DITORE

SHFLETO KATEGORITË

Të gjitha produktet që ne posedojnë

KJO NUK ËSHTË E GJITHA!

Shikoni Koleksionin e Plotë

RECETA GATIMI

300+
RECETA

PËRËDITË
NGA NJË RECETË TË RE

DHURATA
KOMENTONI RECETAT TË FITONI

Tortilla të mbushura

07 August 2015 By Uran Sadiku in Verore

Domate verore të pjekura me fasule

07 August 2015 By Uran Sadiku in Verore

Çokollatë e shkrirë me krem

07 August 2015 By Uran Sadiku in Ëmbëlsira

RECETA

Like our page

2505

Follow Us

3841

Circle Us

3841

Follow Us

25374
TOP